Kampanyalar

HOLLYWOOD INSTAGRAM STORİES
ÇEKİLİŞ KURALLARI

1. HOLLYWOOD Instagram stories yarışması; yarışma günü, belirtilen zamanda https://www.instagram.com/hollywoodsamsun/ adresi üzerinden gerçekleşecektir.
2. HOLLYWOOD instagram Stories’de yayınlanan sorulara cevap verecek kişiler, yarışmaya katılma hakkı kazanmış olacaktır. 20 gün boyunca 10 ayrı yarışma yapılacak ve her bir yarışma 24 saat sürecektir.
3. Yarışmaya katılım sağlayan yarışmacıların isimleri Online yazılım programı ile canlı yayın yapılarak şeçileceklerdir.
4. Cevaplar Instagram Stories üzerinden özel mesaj yoluyla gönderilecektir.
5. Aynı instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 defa ödül kazanabilir.
6. Toplam ödül sayısı 4 adettir. Ödüller Saç, Makyaj ve Yüz Lazer epilasyonu olup; kişi istediği sadece 1 işlemi seçecektir.
7. Yarışmamız her yarışma postunun yayınlanmasından itibaren 24 saat boyunca devam edecektir.
8. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
9. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
10. Küfür, hakaret, reklam, spam içeren yorumlar kullanıcıya uyarıda bulunulmaksızın silinecek ve bu yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır.
11. Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılınabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.
13. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
14. Hollywood Kuaför, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
15. Yarışma 10 Nisan 2017 tarihinde, saat 23:59 ‘da sona erecektir.
16.Kazanan kişiler ödül almak için kimlik beyan etmek zorundadırlar.
17.Kazanan kişilere instagram üzerinden mesaj yoluyla dönüş sağlanıp; 3 iş günü ulaşılamadığı takdirde yedek seçilen kişilere ödül devredilecektir.

LAZER
EPİLASYONUNDA
KAMPANYA
İNDİRİMİ

Lazer epilasyonda kaçırılmayacak fırsat.. İstenmeyen tüylere %35'e kadar indirimle veda edin.. Yaz kampanyamız ile pürüzsüz bir cilde sahip olun.

GELİN
RANDEVULARINDA
%20 İNDİRİM

Hollywood Kuaför Şubelerimizden, gelin adayları için erken rezervasyonlarda sonuna kadar gelin saçı ve makyaj anlaşmalarda geçerli %20'ye varan indirim imkanından faydalanabilirsiniz!